Eşmeliler Oto Makas Nakl. İnş. Tur. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti. İzmir - Türkiye - Hakkımızda

Hakkımızda

H

Firmamız 1996 yılında Serdar ve Ali Deve kardeşler tarafından kurulmuştur.

Bilgi ve birikimini yıllar içinde kazandığı tecrübesiyle birleştirerek faaliyetini sürdürmektedir.

İstikrarlı yatırım ve büyüme hedefimiz olmuştur. Otomotiv sektöründe müşterilerine farklılık yaratarak, ahlak ve dürüstlükten şaşmamayı ilke edinen öncü bir firma olarak hizmet vermektedir.

Firmamız, oto makas ve treyler-dorse servisi, bakım ve onarımı hizmetlerini 2004 yılına kadar sürdürmüş ve 2004 yılı itibariyle treyler-dorse üretimini de hizmetleri arasına eklemiştir.

Firmamız teknolojiyi yakından takip eden, yenilikçi, yoluna, kaliteli hizmet ve güven, politikasıyla devam eden, sektörünün öncü kuruluşları arasında olmak için azimle çalışmalarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla Türkiye'nin birçok iline hizmet götürmektedir.

Yatırımlarımıza her geçen gün bir yenisini ekleyen EŞMELİLER OTO MAKAS büyüme hedefi ile 2012 yılında patent ve imalat belgesi alarak kendi markası ''EŞMELİLER'' adıyla üretim faaliyetine devam etmektedir.

Avrupa Standartlarında üretim yapılmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuş imalat öncesi ve sonrası servis desteği ile kaliteli hizmet vererek değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur.